2022 - Рік оздоровчого та медичного туризму!

Національна туристична організація України оголошує оздоровчий та медичний туризм темою року в Україні.

Оздоровчий та медичний туризм останніми роками зростав у геометричній прогресії і ставав все більш затребуваним у багатьох країнах світу. Тим не менш, сегмент оздоровчого та медичного туризму все ще недостатньо чітко визначений і має відмінності в організації процесу, що базуються на географічних, мовних та культурних особливостях. Тому оздоровчий і медичний туризм вважається таким, що розвивається, складним і швидко мінливим сегментом, який необхідно глибше осмислити, щоб використати всі його можливості.


Визначення оздоровчого та медичного туризму UNWTO:

Оздоровчий туризм – це вид туристичної діяльності, метою якого є покращення та збалансування всіх основних сфер людського життя, включаючи фізичну, розумову, емоційну, професійну, інтелектуальну та духовну. Основна мотивація оздоровчого туриста – це участь у профілактичних, активних та покращуючих спосіб життя заходах, таких як фітнес, здорове харчування, релаксація, догляд за тілом та лікувальні процедури.

Медичний туризм – це вид туристичної діяльності, що передбачає використання науково обґрунтованих медичних лікувальних ресурсів та послуг (як інвазивних, так і неінвазивних). Це може включати діагностику, лікування, профілактику та реабілітацію.

Мережа знань НТОУ визначила оздоровчий та медичний туризм головною темою 2022 року з метою:

1

Сфокусувати увагу та об'єднати спільні зусилля на даному сегменті туризму всіх зацікавлених сторін, включаючи представників науки та освіти, медичних та оздоровчих закладів, підприємств індустрії туризму та гостинності, а також профільних неприбуткових організацій, що займаються розвитком та просуванням оздоровчого та медичного туризму.

2

Розробити та надати навчальний та практичний інструментарій для регіональних та локальних туристичних організацій (DMO) бажаючих розвивати оздоровчий туризм.

3

Популяризувати та впроваджувати у практичну діяльність медичних та оздоровчих закладів, туристичних операторів та агентів новий стандарт ISO 22525 «Медичний туризм. Вимоги до послуг».

Контакти:
___________________________

01030 Київ, Рейтарська 19-Б
phone#1: +38 050 391 39 39
phone#2: +38 067 100 80 70
email: info@ntoukraine.org

Made with ‌

Website Building Software