2019 рік якості і досконалості в туризмі!

Національна туристична організація України оголошує 2019 роком туристичної якості і досконалості в Україні.

Туризм має важливий стратегічний вплив на сталий розвиток кожного міста і країни в цілому. Поняття «сталість» і «якість» в туризмі нерозривно пов'язані одне з одним, оскільки туризм вимагає довгострокових стратегій і використовує природні, історичні, культурні та інші ресурси, без яких інтерес до туристичної дестинації може зникнути.

Якість - це відповідальність і бажання все і завжди робити добре, з повагою до людей і навколишньому середовища. Якість - це питання етики, і саме в цій точці об'єднуються якість, сталість, соціальна відповідальність, прозорість і відкритість. Соціальна, культурна, економічна і екологічна сталість є складовою частиною якості в сфері туризму і, в той же час, гарантією довгострокового виживання бізнесу. Більш того, сталість, також як і якість - це етична відповідальність і конкурентна змінна. Якості без етики не існує. Якість в туризмі невіддільна від суб'єктивного ставлення людини. Створюючи туристичний продукт, ми продаємо не стільки функціональні, скільки емпіричні, емоційні та символічні послуги. Це виходить далеко за рамки концепції споживчого продукту і дає можливість розглядати туризм з моральної точки зору. Матеріальні покупки можна повернути або обміняти, але негативний досвід в туризмі виправити практично неможливо.

Туристичну послугу від інших відрізняє ряд характеристик:
1. Туристична послуга виробляється і споживається одночасно;
2. Туристична послуга комплексна і неоднорідна;
3. Туристична послуга містить в собі емоції і суб'єктивні оцінки при споживанні, обумовлені особистим досвідом, звичками і очікуваннями клієнта;

Ці характеристики визначають важливість і навіть критичність питання якості в процесі створення туристичної послуги. Для туроператора і для цілої дестинації одночасність виробництва та споживання турпослуги знижує можливість контролю над її якістю. Часу на виправлення помилок немає, тому важливо «робити все правильно з першого разу».

Процес забезпечення високої якості в туризмі приносить вигоди кожному місту і всій країні, її жителям і бізнесу. Якість і прагнення до досконалості покращують імідж і позиціонування, конкурентоспроможність, розширюють коло партнерів і залучають нові інвестиції!

Контакти:
___________________________

01030 Київ, Рейтарська 19-Б
phone#1: +38 050 391 39 39
phone#2: +38 067 100 80 70
email: info@ntoukraine.org

Made with Mobirise ‌

Offline Web Builder