Статистика та аналітика туризму є однією з фундаментальних умов розвитку сталого туризму і є одним з основних напрямків діяльності Національної туристичної організації України.

Об’єктивна та повна статистика необхідна для оцінки різних аспектів туризму, розробки маркетингових стратегій, забезпечення і вдосконалення державної політики, зміцнення міжвідомчих відносин, оцінки ефективності та дієвості управлінських рішень і вимірювання показників туризму в масштабах національної економіки.

Національна туристична організація України прагне розвивати вимірювання туризму для подальшого поглиблення знань про сектор, моніторингу прогресу, оцінки впливу, сприяння управлінню, та висвітленню стратегічних питань з метою розбудови сталого туризму в Україні.

Разом з нашими численими партнерами ми працюємо над вдосконаленням методологічних рамок для вимірювання туризму та розширення аналітичного потенціалу, розробляє практичні вказівки щодо їх реалізації в регіонах країни, прагне статистичного зміцнення в регіонах, а також збирає та поширює статистику туризму для всіх зацікавлених сторін.

Серед головних завдань в цьому напрямку:

• розвиток національної системи туристичної статистики (НСТС) відповідно до міжнародних рекомендацій IRTS 2008.

• розробка методології та інструментів для впровадження туристичної статистики на національному і місцевому рівнях.

• впровадження єдиних стандартів вимірювання для кращої міжрегіональної порівнянності статистики туризму.

• популярізація та практичне впровадження туристичного сателітного рахунку в національній і регіональній статистиці.

• підтримка міст та регіонів України з питань моніторинга і аналіза дінаміки розвитку національного туристичного сектора.


Методологічні положення
Національної системи
туристичної статистики
в Україні (НСТС)

Міжнародні рекомендації та методології статистики туризму

Контакти:
___________________________

01030 Київ, Рейтарська 19б
phone#1: +38 050 391 39 39
phone#2: +38 067 100 80 70
email: info@ntoukraine.org