Шановні пані та панове!


Німецько-українська промислово-торговельна палата AHK Ukraine спільно з Національною туристичною організацією України, GIZ, IHK Koblenz та Gastronomisches Bildungszentrum Koblenz e. V. запрошують Вас до участі у міжнародному навчальному проєкті: „Multipliers training hygiene guidelines and ad hoc measures Covid“

Цей курс буде цікавим та корисним для співробітників харчового виробництва, керівників проектів у туристичному та івент-напрямках, керівників підприємств та шеф-поварів.

Дотримання безпеки та стандартів обслуговування у готелі чи ресторані є важливою передумовою для того, щоб ваші гості могли сповна насолоджуватися відпочинком. Окрім цього, підвищення рівня відповідальності служби прийому, обслуговування та кухні лише нарощуватимуть потік туристів у вашому регіоні.

Для підтримки професійної діяльності фахівців готельно-туристичної сфери розроблено Гігієнічний посібник з профілактики інфекційних захворювань, який пояснює нові гігієнічні стандарти та правила поведінки працівників.

Тренінг організовує Gastronomisches Bildungszentrum Koblenz (GBZ) (Гастрономічний освітній центр Кобленц), один з найбільш відомих навчальних закладів для індустрії гостинності в Німеччині. Навчання проходитиме онлайн і передбачатиме на першому етапі 2 зустрічі по 90 хвилин.

Після ознайомлення із структурою та змістом нової програми у вас буде можливість взяти участь у повному курсі з підвищення кваліфікації під назвою «Спеціаліст з гігієнічного менеджменту» / «Spezialist für Hygienemanagement (IHK)» восени 2021 р., що підтверджуватиметься міжнародним сертифікатом.

Навчальний курс складається з 12 модулів, а саме:

1

Властивості продуктів харчування

2

Харчова мікробіологія

3

Гігієнічні вимоги до виробництва та переробки харчових продуктів

4

Правовий захист

5

Оперативний самоконтроль

6

Документування

7

План аварійного реагування

8

Кризовий менеджмент

9

Вимоги до зберігання

10

Екологічне поводження з відходами

11

Прибирання та дезінфекція

12

HACCP - Контроль безпеки продуктів харчування


Мова викладання курсу: англійська


Ринкова вартість курсу «Спеціаліст з гігієнічного менеджменту» у Німеччині становить 1490 євро. Учасники, які зареєструються та пройдуть співбесіду з організаторами не лише матимуть доступ до навчання безкоштовно, а й зможуть виступити в ролі мультиплікаторів та тренерів майбутніх програм.

Кількість слухачів обмежена.
Будь-ласка зареєструйтесь за допомогою наступної форми:

Контакти:
___________________________

01030 Київ, Рейтарська 19-Б
phone#1: +38 050 391 39 39
phone#2: +38 067 100 80 70
email: info@ntoukraine.org

Built with ‌

Web Page Builder Software